Bor Jailbreak 2017
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Remuuus
Remuuus
Super Moderator
Super Moderator
Posts : 6
Join date : 02.02.2017
Age : 25
Location : Odmah iza tebe :D
https://borjailbreak.forumsr.com

Boostovanje Servera Empty Boostovanje Servera

Sre Mar 15, 2017 12:41 am
Kada da boostam? Sta dobijam ako boostam? Koliko mi traje to sto dobijem? Kako se uopste boosta i sta je to?

Ovo su jedna od najcescih pitanja, rekao sam da pitate ovde u PM, ali nesto se ne snalazite bas najbolje.

Vreme Boostanja vam Administracija odlucuje, tako da uvek pre boosta, pitajte mene, Kalabastera ili bilo kog drugog admina i on ce vam reci slobodan termin.
(Mozete boostati kada hocete, ali ako je neko vec boostao, pa vi boostate uporedo sa njim, Vas boost se nece uvaziti Very Happy )

"Sta dobijam posle boosta i koliko to traje?" - Da me ovo vise ne bi neprestano pitali, ostavio sam cenovnik ispod, pa ako vas bilo sta zanima, mozete se javiti meni ili gore navedenim adminima, sto se tice koliko jedan rank vremena traje, imate sve u sklopu cenovnika. Very Happy

Kako se boosta i sta je to? - Bas sam pre neki dan dobio ovo pitanje, imate milion odgovora na guglu, ali reci cu Vam i ja... Radi se o servisu koji vam omogucuje boostovanje servera na gt.rs sajtu i povecate posecenost svog servera. Pored obicne liste, gde je na prvom mestu server koji je najposeceniji, sada imate i BOOST LISTU gde ce biti samo serveri koji su sveze boostovani. Server boostujete tako sto udjete na nas server i ukucate /boost. Dalje ce vam pokazati instrukcije koje ce vam izaci na cetu/ekranu/u konzoli.

Boostovanje Servera Homeme10

Cenovnik:
- HOOK+VIP
* HOOK FREE  (TRENUTNO) - Javite mi se  Very Happy *
* VIP 1 BOOST (MESECNO) *
- Admin
* 2 BOOSTA (MESECNO) *
- Super Admin
* 3 BOOSTA (Mesecno)*
- Head Admin
* 5 BOOSTA ili 500 DIN na racunu (Mesecno) *
- Vlasnik
* Dogovor. (PM) *
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu